Довірте власну безпеку фахівцям.

Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв.

Cучасні системи відеонагляду.

Встановлення відеонагляду для різноманітних обєктів.

Не ризикуйте життям своїх родин і рідних.

Забезпечення Вашої безпеки за допомогою сучасних технологій.

Ми на варті Вашої безпеки.

Новини сайту ЗАХИСТ

Дата публікації: 11/12/2013 - 08:53 - 0 Comments
Домофон встановлення.

Відеодомофон дозволяє не тільки побачити і переговорити з відвідувачами, але і впустити їх у приміщення. Контроль над доступом здійснюється віддалено, за допомогою клавіш на панелі домофона. За допомогою домофонів людям вдається уникнути небажаних контактів з небажаними гостями. Домофони дозволяють контролювати доступ на певну територію або в приміщення. Саме з домофоном зіткнеться відвідувач, який бажає потрапити всередину.

Дата публікації: 04/03/2013 - 16:49 - 0 Comments
пульт сигналізації

Дротове обладнання квартирної сигналізації не має ніяких обмежень по віддаленості датчиків від центральної панелі, блоку сигналізації - приймально-контрольного приладу (ППК). Провід можуть тягнутися по всьому будинку. Особливо це важливо для приватних будинків, у яких необхідно встановити сигналізацію більше, ніж на один поверх.

Дата публікації: 09/24/2012 - 10:28 - 0 Comments

Створення надійної системи безпеки процес складний і багатоетапний. Ми беремо на себе всю роботу по організації охорони Вашого котеджу або заміського будинку, займаючи мінімум вашого часу.

Дата публікації: 08/06/2012 - 15:59 - 0 Comments
Сигналізація Львів

Охорона квартир сьогодні стає більш ніж актуальною, а установка охоронної сигналізації в квартирі невід'ємною процедурою в облаштуванні житла. Розглянемо ряд чинників що формують ціну встановлення та експлуатації охоронних сигналізацій та систем у квартирах.

Сторінки

Оферта

 
Для Вашої безпеки та охорони майна ми можемо У Львові встановити: сигналізацію, відеокамери, відеонагляд, системи безпеки, підключити до пульта охорони.
Якщо Вам треба встановити у Львові камери нагляду, домофон, системи відеонагляду ми зробимо все це у найкоротший термін та з гарантією на виконані роботи.
Монтаж сигналізації ми проводимо не тільки у Львові а і у Львівський області.

 

Місія

 
Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв. Для втілення цієї місії команда професіоналів фірми «Захист» займається розробкою і установкою систем безпеки на об'єктах будь-якої складності.
Довірте власну безпеку фахівцям, не ризикуйте життям своїх родин і рідних. Нехай монтаж сигналізації та інших систем проводять фахівці, а Ви тільки насолоджуйтеся безпекою.

Меморандум

 

На сьогоднішній день згідно даних МВС у Львові та Львівській області кожної доби скоюється понад 30 крадіжок, як з приватних помешкань громадян так і з об'єктів різних форм власності. На превеликий жаль такі дані заставляють насторожитись та задуматись кожного небайдужого громадянина, який дбає про своє майно та дорожить ним.

Як вберегти своє майно? Як правильно захистити те, що накопичувалося роками від чужих посягань? Відповідь на ці питання Вам пропонує наша фірма, що займається монтажем систем безпеки.