Довірте власну безпеку фахівцям.

Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв.

Cучасні системи відеонагляду.

Встановлення відеонагляду для різноманітних обєктів.

Не ризикуйте життям своїх родин і рідних.

Забезпечення Вашої безпеки за допомогою сучасних технологій.

Ми на варті Вашої безпеки.

Квартирна сигналізація та технічне забезпечення житла.

Втр, 05/22/2012 - 11:56 -- admin
Охоронна сигналізація у квартиру

Сигналізація у квартирі та її встановлення - може здаватися не такою дешевою справою та чи вона дозволить зберегти майно насправді? Чм достатньо тільки самої сигналізації у квартирі, чи треба доопрацьовувати додаткове забезпечення житла іншими технічними засобами ?

Як показує відома нам практика роботи органів внутрішніх справ, найчастіше проникнення зловмисників в квартири і будинки громадян відбуваються в літній період, коли люди йдуть у відпустки і виїжджають з міста. А це означає, що треба завчасно подбати про захист своєї нерухомості та збереження майна, яке наживалося роками і яке так дорого нам. Основне питання, яке хвилює громадян, пов'язане з крадіжками їх майна.

Отже, кожна людина повинна хоча б один раз в день задати самому собі питання і дати на нього відповідь: що ж я зробив для захисту своєї квартири, будинку?

Якщо говорити про квартири, розташованих на перших і останніх поверхах, мешканцям, які проживають в них, треба більшу увагу приділяти стану вікон і балконних дверей, так як саме через них зловмисники частіше і проникають у житлові приміщення. На вікнах перших поверхів бажано встановлювати решітки. Ідучи з дому, треба не забувати закривати всі вікна і кватирки. А ось що стосується модних нині склопакетів, то, як стверджують співробітники органів внутрішніх справ, метало-пластикові вікна в належній мірі не захищають житло від злочинців. У порівнянні з дерев'яними вікнами старого покоління вони досить легко відкриваються від удару з зовнішнього боку і служать шляхом проникнення в квартиру або будинок. У зв'язку з цим громадянам, які проживають в квартирах на перших і останніх поверхах, можна запропонувати обклеювати стекла вікон протиударною плівкою, яка може витримати удар кувалди.

Особлива увага в квартирі має бути приділена вхідним дверям, оскільки саме вони є найбільш імовірним шляхом проникнення в житло. Двері ні в якому разі не повинні бути порожніми. Їх треба зміцнювати добрими замками, бажано двома. Фахівці кажуть, якщо пристрій, що замикає, активно працює протягом 3-х і більше років, за цей період через зношування він втрачає свої функції. Як показує практика, злочинці розкривають навіть самий хороший замок за час від 2 секунд до кількох хвилин. Проте найефективнішим способом захисту житла є установка в квартирі, будинку або дачному будиночку охоронної сигналізації. При установці сигналізації вітається те, що квартира обладнана металевими дверима, з хорошими замками або двома дверима. Тим не менш, це не є неодмінною умовою виконання робіт по встановленню сигналізації у квартирі. Єдина вимога, яка пред'являється, - це щоб двері були обладнані двома замками. При цьому краще всього використовувати замки сувальдного типу (шестисувальдні), оскільки вони відкриваються тільки відмичкою, в той час як звичайні замки легко розкриваються провороткой.

Бувають випадки, коли при проникненні в житлове приміщення охоронна сигналізація не спрацьовувала з вини самих мешканців. Наприклад, мешканці зробили в квартирі ремонт і для наведення краси в приміщенні поміняли розташування сповіщувача системи охоронної сигналізації, не поставивши до відома про це співробітників департаменту охорони. При проникненні в житлове приміщення охоронна сигналізація не спрацювала.

Враховуючи те, що, як правило, влітку відбувається більше крадіжок, ніж взимку, охоронну сигналізацію можна встановити тільки на літній період. З іншого боку фахівці стверджують, для того щоб по максимуму захистити своє житло - будь то квартира, приватний будинок або садовий будиночок, крім технічного їх оснащення всеж бажано встановити охоронну сигналізацію.

Тільки такі дії допоможуть уникнути небажаних «гостей». При цьому не треба забувати і про те, що більшість проникнень в оселі та крадіжок відбувається з вини самих мешканців.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Корисні посилання: Купити принтер для офісу або дому, купити картридж для принтера, купити папір для друку, купити СНПЧ.

Оферта

 
Для Вашої безпеки та охорони майна ми можемо У Львові встановити: сигналізацію, відеокамери, відеонагляд, системи безпеки, підключити до пульта охорони.
Якщо Вам треба встановити у Львові камери нагляду, домофон, системи відеонагляду ми зробимо все це у найкоротший термін та з гарантією на виконані роботи.
Монтаж сигналізації ми проводимо не тільки у Львові а і у Львівський області.

 

Місія

 
Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв. Для втілення цієї місії команда професіоналів фірми «Захист» займається розробкою і установкою систем безпеки на об'єктах будь-якої складності.
Довірте власну безпеку фахівцям, не ризикуйте життям своїх родин і рідних. Нехай монтаж сигналізації та інших систем проводять фахівці, а Ви тільки насолоджуйтеся безпекою.

Меморандум

 

На сьогоднішній день згідно даних МВС у Львові та Львівській області кожної доби скоюється понад 30 крадіжок, як з приватних помешкань громадян так і з об'єктів різних форм власності. На превеликий жаль такі дані заставляють насторожитись та задуматись кожного небайдужого громадянина, який дбає про своє майно та дорожить ним.

Як вберегти своє майно? Як правильно захистити те, що накопичувалося роками від чужих посягань? Відповідь на ці питання Вам пропонує наша фірма, що займається монтажем систем безпеки.