Довірте власну безпеку фахівцям.

Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв.

Cучасні системи відеонагляду.

Встановлення відеонагляду для різноманітних обєктів.

Не ризикуйте життям своїх родин і рідних.

Забезпечення Вашої безпеки за допомогою сучасних технологій.

Ми на варті Вашої безпеки.

Для чого потрібен відеонагляд (відеоспостереження)

Пн, 04/23/2012 - 19:31 -- admin
Встановити відеонагляд Львів

Відеоспостереження - один з основних і найбільш ефективних засобів забезпечення безпеки, що володіє широким спектром реалізованих функцій: безперервністю контролю охоронюваних територій в будь-який час доби, детекцією руху в контрольованих зонах, накопиченням інформації про події, автоматичним розпізнаванням і порівнянням реєстрованої інформації з архівом тощо.

Світова економічна криза призвела до спаду виробництва, безробіття, і, відповідно, криміналізації населення. Тому особливої ​​актуальності на сьогоднішній день набуває завдання забезпечення безпеки приватних осіб та їх власності, промислових та цивільних об'єктів і т.п. Захист інформації так само займає не останнє місце. Етично дезорієнтовані особи в під'їздах і рейдери в офісах виробляють, по суті, одне і те ж дію: несанкціонований доступ ... Поважний вік вахтера не дозволяє забезпечити безпеку навіть на рівні банального відеореєстратора ... Комплексні системи безпеки допоможуть Вам захистити Вашу власність, а може бути навіть і життя.

Встановити систему відеоспостереження або відеонагляду - це означає встановити систему, що складається з однієї або декількох камер, пристроїв обробки відеосигналів, пристроїв відображення інформації (моніторів), пристроїв запису і зберігання відеоінформації. Оскільки не існує двох абсолютно однакових об'єктів і задач, все обладнання і схему установки бажано підбирати індивідуально. Найбільш доцільно використовувати в сучасних систем відеоспостереження цифрових обробних пристроїв: відеосервер або цифровий відеореєстратор (DVR).

Оферта

 
Для Вашої безпеки та охорони майна ми можемо У Львові встановити: сигналізацію, відеокамери, відеонагляд, системи безпеки, підключити до пульта охорони.
Якщо Вам треба встановити у Львові камери нагляду, домофон, системи відеонагляду ми зробимо все це у найкоротший термін та з гарантією на виконані роботи.
Монтаж сигналізації ми проводимо не тільки у Львові а і у Львівський області.

 

Місія

 
Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв. Для втілення цієї місії команда професіоналів фірми «Захист» займається розробкою і установкою систем безпеки на об'єктах будь-якої складності.
Довірте власну безпеку фахівцям, не ризикуйте життям своїх родин і рідних. Нехай монтаж сигналізації та інших систем проводять фахівці, а Ви тільки насолоджуйтеся безпекою.

Меморандум

 

На сьогоднішній день згідно даних МВС у Львові та Львівській області кожної доби скоюється понад 30 крадіжок, як з приватних помешкань громадян так і з об'єктів різних форм власності. На превеликий жаль такі дані заставляють насторожитись та задуматись кожного небайдужого громадянина, який дбає про своє майно та дорожить ним.

Як вберегти своє майно? Як правильно захистити те, що накопичувалося роками від чужих посягань? Відповідь на ці питання Вам пропонує наша фірма, що займається монтажем систем безпеки.