Довірте власну безпеку фахівцям.

Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв.

Cучасні системи відеонагляду.

Встановлення відеонагляду для різноманітних обєктів.

Не ризикуйте життям своїх родин і рідних.

Забезпечення Вашої безпеки за допомогою сучасних технологій.

Ми на варті Вашої безпеки.

Найпростіші датчики системи охоронної сигналізації.

Втр, 04/17/2012 - 11:04 -- admin
Охорона пульт приміщення датчик

Сучасні засоби охорони, що включають програмування, інсталяцію і комп'ютерні мережі, захист від саботажу, модульне проектування і нарощування функціонуючих систем, вимагають перш за все інформації про стан об'єкту. Таку інформацію надають у систему охорони датчики.

До найпростіших  датчиків системи охоронної сигналізації відносяться такі датчики, як датчики сімейства Bravo-2 фірми DSC і Paradox Light фірми PIROTEC. До найбільш складних - Paradox Vision-510 і UP350 фірми Alarmcom.

Датчики розбиття скла.

При виконанні робіт з обладнання системою охоронно-тривожної сигналізації використовується датчики розбиття скла, що реагують на дзвін розбитого скла. Найбільш досконалі моделі аналізують спектр звукових шумів в приміщенні. Якщо спектр шуму містить складову, збігається зі спектром повреждаемого скла, то датчик спрацьовує. Один такий датчик може охороняти скляні вікна, вітрини й т.п., площею до 10 м2. Двухпорогові датчики реєструють звук удару по склу та дзвін розбитого скла.

Для індикації тривоги такий датчик повинен зареєструвати два відповідних сигналу з інтервалом не більше 150 мс.Чутливість датчиків розбиття скла регулюється із застосуванням імітатора розбивання скла, наприклад, марки DG-50 або FG-700.

 

 

 

Фотоелектричні датчики.

При виконанні робіт з обладнання системою охоронно-тривожної сигналізації використовується фотоелектричні датчики. Фотоелектричні датчики випромінюють і приймають відбитий сигнал інфрачервоного випромінювання з довжиною хвилі порядку 1 мкм. Вони використовуються в складі систем захисту внутрішнього і зовнішнього периметра для безконтактного блокування прольотів, дверей, ліфтів, отворів, коридорів і т.п. Їх відрізняє висока стійкість і надійність роботи.

Фотоелектричні датчики складаються з двох частин - передавача і приймача. Вони розносяться вздовж лінії охорони. Між ними проходить система модульованих інфрачервоних променів. Датчики цього типу спрацьовують при спробі перетнути систему променів, відрізняються високою стійкістю і надійністю роботи.

Найбільш досконалі моделі фотоелектричних датчиків можуть працювати автономно. Для цього вони оснащуються сонячними елементами, які заряджають акумуляторні батареї датчиків.

Для охорони периметрів, при зовнішній установці (на вулиці), найбільшого поширення набули активні ІЧ-датчики фотоелектричного типу фірми OPTEX.

Оферта

 
Для Вашої безпеки та охорони майна ми можемо У Львові встановити: сигналізацію, відеокамери, відеонагляд, системи безпеки, підключити до пульта охорони.
Якщо Вам треба встановити у Львові камери нагляду, домофон, системи відеонагляду ми зробимо все це у найкоротший термін та з гарантією на виконані роботи.
Монтаж сигналізації ми проводимо не тільки у Львові а і у Львівський області.

 

Місія

 
Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв. Для втілення цієї місії команда професіоналів фірми «Захист» займається розробкою і установкою систем безпеки на об'єктах будь-якої складності.
Довірте власну безпеку фахівцям, не ризикуйте життям своїх родин і рідних. Нехай монтаж сигналізації та інших систем проводять фахівці, а Ви тільки насолоджуйтеся безпекою.

Меморандум

 

На сьогоднішній день згідно даних МВС у Львові та Львівській області кожної доби скоюється понад 30 крадіжок, як з приватних помешкань громадян так і з об'єктів різних форм власності. На превеликий жаль такі дані заставляють насторожитись та задуматись кожного небайдужого громадянина, який дбає про своє майно та дорожить ним.

Як вберегти своє майно? Як правильно захистити те, що накопичувалося роками від чужих посягань? Відповідь на ці питання Вам пропонує наша фірма, що займається монтажем систем безпеки.