Довірте власну безпеку фахівцям.

Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв.

Cучасні системи відеонагляду.

Встановлення відеонагляду для різноманітних обєктів.

Не ризикуйте життям своїх родин і рідних.

Забезпечення Вашої безпеки за допомогою сучасних технологій.

Ми на варті Вашої безпеки.

Квартирна сигналізація

Пн, 04/02/2012 - 11:24 -- admin
Квартирна сигналізація

Квартирна сигналізація має на увазі під собою сукупність заходів та обладнання, спрямованих на охорону Вашої власності.

Заходи безпеки для квартири.

Під заходами в даному випадку мається на увазі тип реакції на саму подію тривоги. Ваша домашня сигналізація може по різному реагувати на події. Вона може включити сирену, може зателефонувати або надіслати Вам SMS з посланням, або може зателефонувати на пульт централізованого спостереження та викликати групу швидкого реагування. Сигналізація, яка включає тільки сирену не оповіщаючи при цьому ні господаря, ні групу реагування називається автономною сигналізацією. Сигналізація, яка повідомляє Вам про події у Вашому домі називається охоронна сигналізація gsm.

Якщо Ви побажаєте скласти запит на тему сигналізації у пошуковому сервісі у інтернеті, наприалад Google, Вам найімовірніше буде запропонований список з таких слів і словосполучень, gsm сигналізація, стільникова сигналізація, комплекти gsm сигналізацій, і т.д. З назв можна сказати, що більшість цих систем орієнтовано для самостійної установки. І в цьому немає нічого дивного, адже якщо Ви готові самостійно реагувати на події, значить з великою ймовірністю Ви здатні самостійно змонтувати систему. На додаток до цього, більшість організації пропонують монтаж таких систем, навіть якщо система носить назву комплект сигналізації для самостійної установки.

Обладнання сигналізацій для квартири.

Під пультовою охороною мається на увазі зв'язок вашої сигналізації з системою обробки подій, що викликали спрацювання сигналізації, розташованої в спеціальному центрі безпеки. Саме від туди групи реагування отримують оповіщення про тривогу. Це найскладніший, але і самий надійний спосіб забезпечення безпеки. Охорона заміського будинку, охорона складських приміщень, охоронні системи квартир найбільш ефективні з використанням пультів централізованого спостереження. У той же час деякі об'єкти абсолютно не доцільно здавати на пультову охорону.

При виборі заходів щодо забезпечення безпеки бажано скласти приблизну модель порушника. Якщо ви збираєтеся охороняти сейф із діамантами то тут гіпотетичний порушник буде виглядати як підготовлений професіонал здатний обійти системи сигналізації низького і середнього рівня. Якщо для охорони планується стодола з городнім інструментом, то тут ймовірний порушник має вигляд не підготовленого сусіда або бродяги. Залежно від моделі порушника Ви можете без проблем оцінити потреба більш дорогої системи. У випадку із стодолою звичайної сирени буде більш ніж достатньо в той час, як для охорони сейфа знадобляться сучасні охоронні системи та пультова охорона із залученням груп швидкого реагування. При охороні об'єктів такої складності про самостійну установці системи сигналізації не може йти й мови. Монтаж подібних систем повинен бути довірено виключно професіоналам з високим рівнем підготовки і досвіду.

Хоча установка сигналізації в квартирі вважається одним з найпростіших типів монтажів, однак також радимо довірити цю роботу спеціалістам.

Оферта

 
Для Вашої безпеки та охорони майна ми можемо У Львові встановити: сигналізацію, відеокамери, відеонагляд, системи безпеки, підключити до пульта охорони.
Якщо Вам треба встановити у Львові камери нагляду, домофон, системи відеонагляду ми зробимо все це у найкоротший термін та з гарантією на виконані роботи.
Монтаж сигналізації ми проводимо не тільки у Львові а і у Львівський області.

 

Місія

 
Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв. Для втілення цієї місії команда професіоналів фірми «Захист» займається розробкою і установкою систем безпеки на об'єктах будь-якої складності.
Довірте власну безпеку фахівцям, не ризикуйте життям своїх родин і рідних. Нехай монтаж сигналізації та інших систем проводять фахівці, а Ви тільки насолоджуйтеся безпекою.

Меморандум

 

На сьогоднішній день згідно даних МВС у Львові та Львівській області кожної доби скоюється понад 30 крадіжок, як з приватних помешкань громадян так і з об'єктів різних форм власності. На превеликий жаль такі дані заставляють насторожитись та задуматись кожного небайдужого громадянина, який дбає про своє майно та дорожить ним.

Як вберегти своє майно? Як правильно захистити те, що накопичувалося роками від чужих посягань? Відповідь на ці питання Вам пропонує наша фірма, що займається монтажем систем безпеки.