Довірте власну безпеку фахівцям.

Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв.

Cучасні системи відеонагляду.

Встановлення відеонагляду для різноманітних обєктів.

Не ризикуйте життям своїх родин і рідних.

Забезпечення Вашої безпеки за допомогою сучасних технологій.

Ми на варті Вашої безпеки.

Як правильно вибрати відеокамеру для зовнішнього спостереження.

Пн, 02/27/2012 - 16:42 -- admin

Принципово важливим моментом при установці системи відеоспостереження є вибір камер відеоспостереження, від якісної роботи яких багато в чому буде надалі залежати робота система . Не варто поспішати, роблячи вибір, потрібно підходити до цього питання обдумано, реально представляючи картину можливих загроз з боку злочинця. Вуличні відеокамери виконують відразу кілька функцій, які обов'язково треба враховувати.

Перша, і далеко не остання - це функція відлякування. На практиці доводиться часто стикатися з ситуаціями, коли покупець шукає камери відеоспостереження великих габаритних розмірів саме для того що б потенційні грабіжники могли добре їх бачити і розуміти частку можливого ризику. Йдеться, перш за все, йде про зовнішніх камерах відеоспостереження. Такі камери закріплюються на спеціальних кронштейнах, які відразу входять в комплектацію камери. Кронштейн закріплюється саморізами або анкерами на стіну або будь-яку іншу міцну поверхню, на якій можна надійно встановити камеру, при цьому гарантуючи максимальний огляд. Вуличні камери відеоспостереження виконуються, в основному, в міцних металевих або пластикових корпусах, які покликані захистити електроніку камери не тільки від механічних пошкоджень, але і від попадання всередину пилу і вологи. Багато сучасні камери зовнішнього відеоспостереження припускають наявність спереду козирка, що виступає. Таке пристосування під час дощу вберігає об'єктив камери від попадання на нього прямих водяних потоків, а в сонячну погоду від сонячних променів, здатних негативно позначитися на роботі камери. Ще однією особливістю камер відеоспостереження, призначених для зовнішньої установки, це наявність інфрачервоного підсвічування. Таке підсвічування забезпечують світлодіоди, встановлені навколо об'єктиву камери. Потужності світлодіодів вистачає щоб забезпечити видимість вуличної камери в темний час доби на відстань починаючи від кількох метрів, закінчуючи кількома десятками метрів. Таким чином, завдяки наявності інфрачервоного підсвічування, вулична відеокамера може успішно працювати як вдень, так і вночі. Вам не доведеться доустатковувати інші пристосування, типу ліхтарів або інфрачервнтих прожекторів для забезпечення роботи камери в темний час доби, важливу роль при цьому відіграє мінімальний рівень освітленості, при якому камера може продовжувати знімати. Деякі виробники вказують в характеристиках камери два рівні освітленості: один з них показує, при якому рівні камера працює в кольоровому режимі, а другий - при якому вулична відеокамера переходить в чорно-білий режим зйомки. Чим менше мінімальний рівень освітленості, тим більш чутлива ПЗС матриця камери.

Ще одна з характеристик вуличних відеокамер відеоспостереження, характеризує яскравість сформованого лінзою зображення. Це так зване фокальное число (F-число). Фокальное число залежить від ефективного діаметра області, через яку проходять промені світла і фокусної відстані наступним співвідношенням F = f / D. Діаметр області проходження променів світла регулюється діафрагмою. Чим менше значення числа F, тим більше світла пропускає об'єктив, а це означає, що камера може працювати при більш низькому освітленні. Зворотній до фокальному числу величина називається світлосилою (D / f).
Розподільча здатність камери виражається в кількості телевізійних ліній ТВЛ. Теоретично виникає припущення, що кількість ТВЛ розраховується як результат ділення кількості пікселів по горизонталі ПЗС-матриці на ¾ (відношення сторін матриці). Практично кількість ТВЛ розраховується інакше. При розрахунках варто враховувати розгорнення і мозаїчне розташування пікселів матриці, з чого випливає, що реальний дозвіл становитиме 70-80% від теоретичного. Таким чином, для того що б розрахувати дозвіл ПЗС матриці 560x420, виражене в кількості ТВЛ, потрібно використовувати наступну формулу 560/4 * 3 * 0.8 = 336 ТВЛ.

Продовжуючи тему вибору камер для відеоспостереження, буде логічно згадати таку з характеристик як розмір ПЗС матриці по діагоналі. Розмір виражається в дюймах.У уважного покупця може виникнути питання, чому при однакових дозволах, тобто однаковій кількості пікселів по вертикалі і горизонталі, матриці мають різні розміри по горизонталі. Справа вся в тому, що у матриць з великим розміром більше і розмір пікселів. Якщо ми маємо дві матриці з однаковою кількістю пікселів, то зображення від матриці з великим розміром пікселя буде більш чітким і яскравим. Все по тому, що піксель більшого розміру може захопити більше світла. З цього, при виборі камери варто звертати увагу не тільки на дозвіл, але й розмір самої ПЗС матриці.

Фокусна відстань - це одне з основних понять в оптиці. Це відстань між оптичної площиною (площиною проходить через центр лінзи) і фокусом. Фокусна відстань об'єктиву відеокамери спостереження задає кут зору і ступінь збільшення предмета в конкретній точці зйомки. Коротке фокусна відстань дозволяє домогтися більш широкого кута зору, більш довге фокусна відстань, навпаки зменшує його. Багато сучасні вуличні відеокамери, та й внутрішні також, обладнані так званими варіооб'ектівамі. Це об'єктиви, фокусна відстань яких можна регулювати, тобто підлаштовувати під потрібне фокусна відстань. Якщо в камерах зі статичним фокусною відстанню, предмет спостереження знаходиться у фокусі постійний, і Ви не можете якось наблизити його що б більш детально розглянути деякі деталі або ж предмети, що знаходяться за, або проти нього, то варіооб'ктіви дозволяють сфокусувати поле зору камери на потрібних об'єктах, не змінюючи її фізичного розташування. Що дуже зручно при установці, Вам не доведеться підбирати місце установки камери, постійно змінюючи ракурс і фізичний стан камери, а просто встановлюєте камеру на зручному місці і шляхом регулювання фокусної відстані, домагаєтеся потрібних результатів. Сучасні системи відеоспостереження припускають наявність цифрового зума, що дозволяє збільшити розміри цікавлять предметів.

Основна маса камер представлених зараз на ринку це вуличні відеокамери, що дозволяють виробляти кольорову зйомку. Можливість кольоровий зйомки вказується в описі камери. У той же час багато вуличні відеокамери залишаються чорно-білими. Цей тип камер ставитися до більш низького цінового діапазону. У той же час в ряді випадків застосування чорно-білих камер більш доцільно, порівняно з кольоровими. Адже, по-перше, не варто забувати про те, що при низькій освітленості вулична відеокамера навіть з найнижчим рівнем мінімальної освітленості переходить чорно-білий режим. І якщо Ви збираєтеся встановлювати камеру в такі місця, то висновок з приводу типу камери очевидний.

Також, при виборі камери звернути увагу на базову комплектацію камери зовнішнього відеоспостереження, чи входить туди блок живлення і кронштейн. Як правило, блоки живлення не входять в комплектацію камер відеоспостереження. Що б правильно вибрати блок живлення для конкретної камери, потрібно подивитися в характеристиках, яке джерело живлення потрібен для камери, точніше напруга живлення і максимальний струм споживання. Існують відеореєстратори, в яких передбачений вихід живлення для камер, тому, якщо Ви вирішили купувати саме такий відеореєстратор, Вам необхідно заздалегідь поцікавитися, які камери до нього підійдуть.

Оферта

 
Для Вашої безпеки та охорони майна ми можемо У Львові встановити: сигналізацію, відеокамери, відеонагляд, системи безпеки, підключити до пульта охорони.
Якщо Вам треба встановити у Львові камери нагляду, домофон, системи відеонагляду ми зробимо все це у найкоротший термін та з гарантією на виконані роботи.
Монтаж сигналізації ми проводимо не тільки у Львові а і у Львівський області.

 

Місія

 
Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв. Для втілення цієї місії команда професіоналів фірми «Захист» займається розробкою і установкою систем безпеки на об'єктах будь-якої складності.
Довірте власну безпеку фахівцям, не ризикуйте життям своїх родин і рідних. Нехай монтаж сигналізації та інших систем проводять фахівці, а Ви тільки насолоджуйтеся безпекою.

Меморандум

 

На сьогоднішній день згідно даних МВС у Львові та Львівській області кожної доби скоюється понад 30 крадіжок, як з приватних помешкань громадян так і з об'єктів різних форм власності. На превеликий жаль такі дані заставляють насторожитись та задуматись кожного небайдужого громадянина, який дбає про своє майно та дорожить ним.

Як вберегти своє майно? Як правильно захистити те, що накопичувалося роками від чужих посягань? Відповідь на ці питання Вам пропонує наша фірма, що займається монтажем систем безпеки.