Довірте власну безпеку фахівцям.

Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв.

Cучасні системи відеонагляду.

Встановлення відеонагляду для різноманітних обєктів.

Не ризикуйте життям своїх родин і рідних.

Забезпечення Вашої безпеки за допомогою сучасних технологій.

Ми на варті Вашої безпеки.

Що впливає на ціну охоронної сигналізації?

Пн, 08/06/2012 - 15:59 -- admin
Сигналізація Львів

Охорона квартир сьогодні стає більш ніж актуальною, а установка охоронної сигналізації в квартирі невід'ємною процедурою в облаштуванні житла. Розглянемо ряд чинників що формують ціну встановлення та експлуатації охоронних сигналізацій та систем у квартирах.

Ми готові Вам запропонувати охоронні системи квартир різної складності та вартості з врахуванням факторів, від яких залежить вартість установки квартирної сигналізації.

 

Тип сигналізації - головний фактор, що впливає на вартість.

 

Найчастіше охоронна сигналізація квартир є звукова, з автодозвоном або пультова квартирна сигналізація.

  • Перший тип - звукова, підключена до сирени. Дана охоронна система при вторгненні злодіїв, почне голосно вити, сповіщаючи всіх навколо. Коштувати ця охоронна сигналізація квартири "під ключ" буде від 800 грн.
  • Другий тип - сигналізація з автодозвоном. При вторгненні злодіїв, даний тип сигналізації сповістить Вас дзвінком або SMS. Така охорона квартири обійдеться Вам від 2400 грн.
  • Пультова система - тип сигналізації, після спрацювання якої в Ваше житло прибудуть співробітники державної або приватної служби охорони. Така квартирна сигналізація - найбільш дорога з трьох. В даному випадку установка сигналізації в квартирі - це тільки перший етап, Вам також буде необхідно щомісяця оплачувати послуги охоронної фірми. Вартість комплексного вирішення починається від 2400 грн , щомісячна абонентська плата - від 150 грн.

Ціни наведені на друге півріччя 2012 року.

 

Поверх квартири для встановлення сигналізації.

 

В залежності від поверху охорона квартир відрізняється за вартістю. Приміром, сигналізація в квартиру, яка розташована на першому поверсі може коштувати на 30%  дорожче, ніж в аналогічну квартиру на четвертому. Пов'язано це з тим, що на першому поверсі охорона квартири передбачає забезпечення безпеки не тільки вхідних дверей, а також і вікон у всіх кімнатах. Тоді як для четвертого поверху в більшості випадків охорона квартир обмежується охороною вхідних дверей. Різна кількість обладнання - різні ціни.

 

Ступінь бажаної захищеності.

 

Один і той же об'єкт, можна захистити в різному ступені, тому системи охорони квартир можуть відрізнятися складністю і укомплектованістю.

Як приклад, квартира "А": 3х кімнатна, на 1м поверсі. Припустимо, Ви зберігаєте всі цінності в одній кімнаті. Майно в інших кімнатах цінності не представляє. Відповідно, охоронна сигналізація в квартиру встановлюється з метою контролювати вхідні двері і цінну кімнату. Другий приклад - квартира "Б": той же 1й поверх, ті ж 3 кімнати. Але всі вони наповнені побутовою технікою. В даному випадку, охоронна сигналізація квартири повинна убезпечити всі кімнати з вікнами. При чому вікна захистити як від розбиття, так і від відкриття. Вартість обладнання в квартирі "Б", вартість роботи з його встановлення можуть відрізнятися в рази, від обладнання в квартирі "А".

Вищеописані цифри - лише загальні. Для того, щоб дізнатися точно скільки буде коштувати установка сигналізації в Вашій квартирі, Вам достатньо зателефонувати нашим експертам, що дозволить Вам вибрати саме ту ціну і якість, що підійде Вам.

Оферта

 
Для Вашої безпеки та охорони майна ми можемо У Львові встановити: сигналізацію, відеокамери, відеонагляд, системи безпеки, підключити до пульта охорони.
Якщо Вам треба встановити у Львові камери нагляду, домофон, системи відеонагляду ми зробимо все це у найкоротший термін та з гарантією на виконані роботи.
Монтаж сигналізації ми проводимо не тільки у Львові а і у Львівський області.

 

Місія

 
Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв. Для втілення цієї місії команда професіоналів фірми «Захист» займається розробкою і установкою систем безпеки на об'єктах будь-якої складності.
Довірте власну безпеку фахівцям, не ризикуйте життям своїх родин і рідних. Нехай монтаж сигналізації та інших систем проводять фахівці, а Ви тільки насолоджуйтеся безпекою.

Меморандум

 

На сьогоднішній день згідно даних МВС у Львові та Львівській області кожної доби скоюється понад 30 крадіжок, як з приватних помешкань громадян так і з об'єктів різних форм власності. На превеликий жаль такі дані заставляють насторожитись та задуматись кожного небайдужого громадянина, який дбає про своє майно та дорожить ним.

Як вберегти своє майно? Як правильно захистити те, що накопичувалося роками від чужих посягань? Відповідь на ці питання Вам пропонує наша фірма, що займається монтажем систем безпеки.