Довірте власну безпеку фахівцям.

Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв.

Cучасні системи відеонагляду.

Встановлення відеонагляду для різноманітних обєктів.

Не ризикуйте життям своїх родин і рідних.

Забезпечення Вашої безпеки за допомогою сучасних технологій.

Ми на варті Вашої безпеки.

Провідні системи охорони.

Срд, 04/03/2013 - 16:49 -- admin
пульт сигналізації

Дротове обладнання квартирної сигналізації не має ніяких обмежень по віддаленості датчиків від центральної панелі, блоку сигналізації - приймально-контрольного приладу (ППК). Провід можуть тягнутися по всьому будинку. Особливо це важливо для приватних будинків, у яких необхідно встановити сигналізацію більше, ніж на один поверх.

Переваги охоронних систем на основі проводового обладнання.

  • сигнали при робот охоронної системи сигналізації по дроту передаються впевненіше, ніж по радіоканалу;
  • працюють провідні системи не від батарейок, які періодично необхідно міняти, а від загальних ліній електропостачання і додатково оснащуються блоками безперебійного живлення;
  • час роботи блоків безперебійного живлення в автономному режимі може тривати сім - десять діб;
  • передбачена можливість розсилки на заздалегідь запрограмовані номери тривожних повідомлень про зникнення живлення в мережі.

Недоліки охоронних систем на основі проводового обладнання:.

  • сигнал передається по телефонному кабелю,
  • поганий стан старих телефонних ліній зменшує надійність передачі сигналу;
  • кабель можна знайти і порушити;
  • несправність кабелю усувається тривалий час - від 0,5 до 2 діб.

 

Коли вирішено встановити сигналізацію.

Якщо прийнято рішення про те, що охорона житла повинна здійснюватися постійно, то самим зручним момент для придбання та встановлення дротової сигналізації, звичайно ж, стане час ремонту. Під час ремонту обов'язково знайдуться такі місця, в яких дроти можна буде заховати, і вони не будуть привертати увагу сторонніх очей (в нішах, під плінтусами, за натяжними стелями). Якщо ремонт ще довго не передбачається, оптимальним варіантом буде придбання та встановлення охоронної системи з бездротовими датчиками з радіоканальной зв'язком.

Встановлення сигналізації львів

Якщо поки не планується набувати систему охоронної сигналізації для будинку, але виникла необхідність у тимчасовій охороні житла, наприклад, на один або кілька місяців, замість закупівлі компонентів системи охоронної сишналізації, сожна укласти договір оренди обладнання та його обслуговування на обумовлений термін з нашим підприємством. Для цієї мети ми  радимо використовувати комплекти обладнання для дротової сигналізації. Вони за вартістю в 2-3 рази дешевше комплектів для бездротової сигналізації. Провід, за відсутності руху по приміщеннях будинку, можна не закріплювати. Монтаж системи фахівці зроблять протягом одного робочого дня. Після того, як необхідність в охороні відпаде, працівники нашої фірми легко і швидко демонтують усі охоронне устаткування.

Оферта

 
Для Вашої безпеки та охорони майна ми можемо У Львові встановити: сигналізацію, відеокамери, відеонагляд, системи безпеки, підключити до пульта охорони.
Якщо Вам треба встановити у Львові камери нагляду, домофон, системи відеонагляду ми зробимо все це у найкоротший термін та з гарантією на виконані роботи.
Монтаж сигналізації ми проводимо не тільки у Львові а і у Львівський області.

 

Місія

 
Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв. Для втілення цієї місії команда професіоналів фірми «Захист» займається розробкою і установкою систем безпеки на об'єктах будь-якої складності.
Довірте власну безпеку фахівцям, не ризикуйте життям своїх родин і рідних. Нехай монтаж сигналізації та інших систем проводять фахівці, а Ви тільки насолоджуйтеся безпекою.

Меморандум

 

На сьогоднішній день згідно даних МВС у Львові та Львівській області кожної доби скоюється понад 30 крадіжок, як з приватних помешкань громадян так і з об'єктів різних форм власності. На превеликий жаль такі дані заставляють насторожитись та задуматись кожного небайдужого громадянина, який дбає про своє майно та дорожить ним.

Як вберегти своє майно? Як правильно захистити те, що накопичувалося роками від чужих посягань? Відповідь на ці питання Вам пропонує наша фірма, що займається монтажем систем безпеки.