Довірте власну безпеку фахівцям.

Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв.

Cучасні системи відеонагляду.

Встановлення відеонагляду для різноманітних обєктів.

Не ризикуйте життям своїх родин і рідних.

Забезпечення Вашої безпеки за допомогою сучасних технологій.

Ми на варті Вашої безпеки.

Проблеми захисту помешкань та офісів.

Ндл, 03/11/2012 - 13:15 -- admin
сигналізація блог захист

Для тих, хто бажає поглибити свої знання у сфері, що стосується питань, повязаних з безпекою приміщень запрошуємо на наш сайт Охорона приміщень та сигналізація.

Сьогодні засобів охорони та сигналізації існує чимало, і розібратися в них можна лише з допомогою фахівців. Так що їхніми послугами нехтувати не варто, адже мова йде про речі серйозні. У необхідний мінімум, як правило, входить встановлення охоронно-пожежної сигналізації та контролю доступу.
У залежності від цінності охоронюваного майна «рубежів захисту» може бути кілька.
Ще один важливий факт: сьогодні деякі страхові компанії пропонують пільгові відсотки по страхуванню нерухомості і майна, яка перебуває під охороною. І не варто сподіватися «на авось», щоб жити і спати спокійно

Оферта

 
Для Вашої безпеки та охорони майна ми можемо У Львові встановити: сигналізацію, відеокамери, відеонагляд, системи безпеки, підключити до пульта охорони.
Якщо Вам треба встановити у Львові камери нагляду, домофон, системи відеонагляду ми зробимо все це у найкоротший термін та з гарантією на виконані роботи.
Монтаж сигналізації ми проводимо не тільки у Львові а і у Львівський області.

 

Місія

 
Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв. Для втілення цієї місії команда професіоналів фірми «Захист» займається розробкою і установкою систем безпеки на об'єктах будь-якої складності.
Довірте власну безпеку фахівцям, не ризикуйте життям своїх родин і рідних. Нехай монтаж сигналізації та інших систем проводять фахівці, а Ви тільки насолоджуйтеся безпекою.

Меморандум

 

На сьогоднішній день згідно даних МВС у Львові та Львівській області кожної доби скоюється понад 30 крадіжок, як з приватних помешкань громадян так і з об'єктів різних форм власності. На превеликий жаль такі дані заставляють насторожитись та задуматись кожного небайдужого громадянина, який дбає про своє майно та дорожить ним.

Як вберегти своє майно? Як правильно захистити те, що накопичувалося роками від чужих посягань? Відповідь на ці питання Вам пропонує наша фірма, що займається монтажем систем безпеки.