Довірте власну безпеку фахівцям.

Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв.

Cучасні системи відеонагляду.

Встановлення відеонагляду для різноманітних обєктів.

Не ризикуйте життям своїх родин і рідних.

Забезпечення Вашої безпеки за допомогою сучасних технологій.

Ми на варті Вашої безпеки.

Охорона будинку та котеджу.

Пн, 09/24/2012 - 10:28 -- admin

Створення надійної системи безпеки процес складний і багатоетапний. Ми беремо на себе всю роботу по організації охорони Вашого котеджу або заміського будинку, займаючи мінімум вашого часу.

Заходи що до охорони будинку та котеджу.

Заходи щодо охорони котеджу (заміського будинку) передбачають:

 • створення на шляху порушника фізичних перешкод;
 • контроль доступу на присадибну ділянку і в приміщення;
 • раннє виявлення зловмисника (на дальніх підступах до мети його руху);
 • оцінку ситуації прийняття негайних заходів по припиненню дій зловмисника; відеодокументування; передача сигналів тривоги або повідомлень про подію.

Для повноцінного захисту необхідно застосовувати всі перераховані заходи. Якщо через географічне розташування охоронне підприємство не може обслужити ваш котедж, то можна максимально утруднити доступ зловмисника на ділянку і в приміщення (хвіртки, двері з хорошим замком, броньовані скла), так само можна використовувати ефективні методи відлякування. Психологія зловмисника така, що якщо він кине камінь у вікно, а вікно не розіб'ється і заверещить на кілька хвилин сирена, то швидше за все зловмисник у паніці покине ділянку і відмовиться від пограбування, а за тим буде шукати собі іншу жертву.

 

 

Типовий план робіт по встановленню охоронної сигналізації для дому.

План робіт по встановленню охоронної сигналізації для дому, як правило, включає у себе наступні пункти.

 • обстеження об'єкта, в ході якого визначаються його тип: за географічним розташуванням, по часу проживання на ньому, ступеня телефонізації (провідного та GSM зв'язку) то що
 • оцінка інженерно-технічної укріпленості (дверей, вікон та інших конструкцій)
 • оцчнка уразливості об'єкту,
 • дослідження існуючих систем безпеки, якщо такі є
 • розробка рубежі охорони (периметр ділянки, ділянка, приміщення та ін.)
 • оцінка вартості створення нової системи безпеки по кожному рубежу охорони та вартості подальшого обслуговування об'єкта.
 • з урахуванням побажань Замовника виноситися комерційна пропозиція по оснащенню котеджу і присадибної ділянки технічними та інженерно-технічними засобами охорони здійснювється монтаж обладнання, налагодження та програмування всієї системи
 • якщо це технічно можливо, відбувається підключення технічних засобів охорони до пульту централізованого спостереження
 • проводиться навчання користувачів системи безпеки і створення правильної політики до захисту котеджу, для зменшення ймовірності спроби посягання на Ваше майно і Ваше життя.

Оферта

 
Для Вашої безпеки та охорони майна ми можемо У Львові встановити: сигналізацію, відеокамери, відеонагляд, системи безпеки, підключити до пульта охорони.
Якщо Вам треба встановити у Львові камери нагляду, домофон, системи відеонагляду ми зробимо все це у найкоротший термін та з гарантією на виконані роботи.
Монтаж сигналізації ми проводимо не тільки у Львові а і у Львівський області.

 

Місія

 
Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв. Для втілення цієї місії команда професіоналів фірми «Захист» займається розробкою і установкою систем безпеки на об'єктах будь-якої складності.
Довірте власну безпеку фахівцям, не ризикуйте життям своїх родин і рідних. Нехай монтаж сигналізації та інших систем проводять фахівці, а Ви тільки насолоджуйтеся безпекою.

Меморандум

 

На сьогоднішній день згідно даних МВС у Львові та Львівській області кожної доби скоюється понад 30 крадіжок, як з приватних помешкань громадян так і з об'єктів різних форм власності. На превеликий жаль такі дані заставляють насторожитись та задуматись кожного небайдужого громадянина, який дбає про своє майно та дорожить ним.

Як вберегти своє майно? Як правильно захистити те, що накопичувалося роками від чужих посягань? Відповідь на ці питання Вам пропонує наша фірма, що займається монтажем систем безпеки.