Довірте власну безпеку фахівцям.

Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв.

Cучасні системи відеонагляду.

Встановлення відеонагляду для різноманітних обєктів.

Не ризикуйте життям своїх родин і рідних.

Забезпечення Вашої безпеки за допомогою сучасних технологій.

Ми на варті Вашої безпеки.

Домофон та відеонагляд.

Втр, 11/12/2013 - 08:53 -- admin
Домофон встановлення.

Відеодомофон дозволяє не тільки побачити і переговорити з відвідувачами, але і впустити їх у приміщення. Контроль над доступом здійснюється віддалено, за допомогою клавіш на панелі домофона. За допомогою домофонів людям вдається уникнути небажаних контактів з небажаними гостями. Домофони дозволяють контролювати доступ на певну територію або в приміщення. Саме з домофоном зіткнеться відвідувач, який бажає потрапити всередину.

 Домофон вважається найбільш доступним і простим рішенням для забезпечення безпеки, він широко використовується у вхідних дверях у під'їздах житлових будинків і в окремих квартирах. Наявність постійного і високого попиту на домофони створило не тільки великий асортимент, але і стало причиною розвитку в області конструювання і введення в експлуатацію нових домофонних пристроїв. На сьогоднішній день відеодомофони мають майже всі функції, як у професійних систем відеоспостереження.

домофони

Відеодомофон вважається найпростішим способом відеоспостереження, тому не важко буде навчитися користуватися ним. Він необхідний для дотримання дистанції між відвідувачем і господарем квартири, для впізнання того, хто прийшов. Також такий пристрій застосовують для прихованого зовнішнього відеоспостереження .

Переваги використання відеодомофона перед аудіодомофонами в тому, що власник відеодомофона чує і бачить гостей . Якщо господар житла не хоче, щоб гості знали про наявність такої відеосистеми, можна її зробити прихованою. Такі системи встановлюються в стінах або маскуються в домашньому інтер'єрі.

Зображення, які зняті на спеціальну камеру, записуються у блок пам'яті, який вбудований всередину системи . Також запис може йти на жорсткий диск або спеціальний відеомагнітофон, всі дії проводиться автоматично. Запис починається після натискання кнопки "Запис". Це можна зробити і під час розмови з відвідувачем. Якщо господаря житла не буде вдома, запис може проходити автоматично.

Сам відеодомофон складається з відеомонітора і дверного блоку відеодомофона. У дверний блок входять мікрофон і динамік для мовного зв'язку, кнопка виклику і мініатюрна відеокамера. Цей блок кріпиться на стіну поряд з дверима або безпосередньо на них. Найчастіше встановлюються відеодомофони з чорно - білим зображенням, тому що їх чутливість набагато вище, ніж у кольорових моніторів. Але для детального вивчення обстановки за дверима, звичайно краще кольорове зображення.

Електромеханічний замок зовні відкривається ключем і якщо не буде живлення то залишається закритим. Доводчик на двері допоможе закриватися їй плавно, слідом за відвідувачами. Відсутність різких ударів при закритті дверей допоможе зберегти довговічність роботи електрозамку . За допомогою спеціальної кнопки при виході з приміщення двері відкриваються швидко і легко.

Яскравий і великий індикатор кнопки з хорошbv підсвічуванням допоможе відвідувачу знайти блок відеодомофона, навіть якщо біля під'їзду немає освітлення .

Оферта

 
Для Вашої безпеки та охорони майна ми можемо У Львові встановити: сигналізацію, відеокамери, відеонагляд, системи безпеки, підключити до пульта охорони.
Якщо Вам треба встановити у Львові камери нагляду, домофон, системи відеонагляду ми зробимо все це у найкоротший термін та з гарантією на виконані роботи.
Монтаж сигналізації ми проводимо не тільки у Львові а і у Львівський області.

 

Місія

 
Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв. Для втілення цієї місії команда професіоналів фірми «Захист» займається розробкою і установкою систем безпеки на об'єктах будь-якої складності.
Довірте власну безпеку фахівцям, не ризикуйте життям своїх родин і рідних. Нехай монтаж сигналізації та інших систем проводять фахівці, а Ви тільки насолоджуйтеся безпекою.

Меморандум

 

На сьогоднішній день згідно даних МВС у Львові та Львівській області кожної доби скоюється понад 30 крадіжок, як з приватних помешкань громадян так і з об'єктів різних форм власності. На превеликий жаль такі дані заставляють насторожитись та задуматись кожного небайдужого громадянина, який дбає про своє майно та дорожить ним.

Як вберегти своє майно? Як правильно захистити те, що накопичувалося роками від чужих посягань? Відповідь на ці питання Вам пропонує наша фірма, що займається монтажем систем безпеки.