Довірте власну безпеку фахівцям.

Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв.

Cучасні системи відеонагляду.

Встановлення відеонагляду для різноманітних обєктів.

Не ризикуйте життям своїх родин і рідних.

Забезпечення Вашої безпеки за допомогою сучасних технологій.

Ми на варті Вашої безпеки.

Безпека бізнесу та особистості у кризовий період.

Пн, 03/19/2012 - 14:00 -- admin
Квартирна сигналізація

Кризова ситуація у фінансово-економічній сфері викликає негативні зміни в соціальній сфері: втратили роботу багато тисяч людей, вкладники забирають гроші з банків і зберігають заощадження вдома.

 

Експерти визнають, що джерела небезпеки соціального походження визначаються станом, реалізованим у вигляді сукупності умов, що не забезпечують відповідність середовища життя людини її життєвим потребам. Серед тих, хто втратив роботу - великий відсоток гастарбайтерів з «заморожених будівництв», транспортних і переробних підприємств, сезонних робіт, продовольчих і речових ринків і т.п.
У сформованій сьогодні ситуації різко зросла активність з боку злочинців - збільшується кількість вламань, грабежів і нападів. Саме з цього середовища формуються злочинні групи, які здійснюють крадіжки та грабежі в квартирах, під'їздах і на вулицях. Нещодавно в Украіні пройшла ціла серія нападів на громадян та офіси і навіть на відділення банків.
У той час як за статистикою на квартири та офіси, де встановлені охоронні системи, посягань з боку грабіжників в 2-3 рази менше. Багато в чому їх різке зниження пов'язане з тим, що злочинці знають, що там, де встановлена система охорони квартир (навіть мінімальна і, відповідно, не дорога), будь-яка спроба вторгнення призведе до повідомлення в державну та / або приватну структури безпеки і їх швидкому реагуванню.

Пультова охорона, з використанням засобів охоронної, пожежної і тривожної сигналізації, відрізняється значною ефективністю, в тому числі через мінімізації людського фактора.

Поряд з вламаннями збільшилася кількість нападів також на торгові точки, магазини, супермаркети, торгово-розважальні центри - адже там є готівка, які накопичуються до кінця робочого дня, а іноді і залишаються на ніч в сейфах. Установка цих сейфів на сигналізацію особливо необхідна в цей тривожний час, коли не тільки зовнішні злочинні групи виявляють активність, але і ваші співробітники зацікавлені «поправити своє становище» за ваш рахунок. Подібних прикладів будь-який підприємець може привести велика кількість. Причиною таких ситуацій може бути умисел або недбалість, але корінь зла в людях, в їх відношенні до своїх обов'язків, в їх небажанні чесно заробляти, в системах обліку, контролю і безпеки.


Скільки за цю безпеку треба буде платити?

Пропозиції по послугах пультової охорони значно відрізняються за змістом, ціною і складом послуг, а також подальшого сервісного обслуговування.
Найбільша вартість комплексної охоронної системи припадає на саме обладнання.
Спробуйте прикинути, скільки коштують ваші домашні цінності (золоті прикраси, дорога відеоапаратура, пам'ятні подарунки, колекції та багато іншого), гроші в різних валютах, інші цінні речі. Та й просто неприємне відчуття від того, що у вашій квартирі побували чужі люди, хіба це не варто того, щоб надійно її захистити від не відновлюваних матеріальних і моральних втрат. Звичайно, рішення за замовником, який у більшості випадків обирає систему за вартістю.

Встановити сигналізацію Львів
Не слід забувати такий важливий тривалий момент, коли ваші діти перебувають вдома самі під час канікул. Їх треба навчити: нікому не відкривати двері в квартиру, натискати кнопку тривожної сигналізації (КТС), якщо сторонні люди намагаються відкрити або зламати двері або вікно.
Система охорони збереже дітей від пожежі, якщо з їх вини або вашому недогляд відбудеться загоряння. Сповіщувач пожежної сигналізації обов'язково спрацює і подасть сигнал на міліцейський пульт централізованої охорони (ПЦО) або пульт приватної охорони.
Адже фінансова криза закінчується не завтра. Як буде розвиватися кризова ситуація в світі навряд чи хто передбачить. Зараз, у важкий період, особливо важливо зберегти те, що нажито вашою працею за багато років. Необхідно на перспективу забезпечити особисту безпеку, а також своїх близьких і свого дому. Тоді ви з упевненістю зможете сказати, що з честю вийшли з кризи і зберегли спокій своїх домашніх. А якщо вдома все спокійно, то й працюється краще, і легше долаються різні життєві важкі моменти.

Багато чого залежить від того переліку, що зазвичай включає в себе такі послуги по встановленню сигналізації , як:

  • обстеження об'єкту і вибір системи сигналізації;
  • монтаж системи;
  • постійний контроль (моніторинг) стану елементів об'єкта і передача на ПЦО сигналів від різних видів сигналізації, погоджених із Замовником;
  • оперативне реагування на сигнал спрацювання (виїзд підготовленої групи);
  • обслуговування системи сигналізації.

Встановивши систему безпеки будинку або в офісі, ви повинні пам'ятати, що вас вона зуміє захистити, тому що при подачі тривожного сигналу вами або перевіреної апаратурою він завжди буде отриманий в центрі реагування. Адже для передачі сигналу використовуються різні канали: телефонні лінії, канал GSM, виділений радіоканал або Internet-канал. Експерти найнадійнішим від пошкоджень і перешкод вважають високочастотний радіоканал.
Весь перерахований комплекс послуг з охорони майна та особистості вам зможуть надати в фірмі «Захист», що має великий досвід обладнання квартир, офісів та підприємств засобами безпеки на ваш вибір.
Зрозуміло, що в складний період не можна серйозної компанії переглядати структуру витрат так, щоб заощадити на безпеці, цей шлях не є раціональним - адже можна втратити і останні активи. При цьому буде втрачена і перспектива зростання компанії в післякризовий період.

У цьому матеріалі було відзначено ряд моментів, на які слід звертати увагу при виборі рішення скористатися комплексними послугами з установки пультової охорони.

 

Оферта

 
Для Вашої безпеки та охорони майна ми можемо У Львові встановити: сигналізацію, відеокамери, відеонагляд, системи безпеки, підключити до пульта охорони.
Якщо Вам треба встановити у Львові камери нагляду, домофон, системи відеонагляду ми зробимо все це у найкоротший термін та з гарантією на виконані роботи.
Монтаж сигналізації ми проводимо не тільки у Львові а і у Львівський області.

 

Місія

 
Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв. Для втілення цієї місії команда професіоналів фірми «Захист» займається розробкою і установкою систем безпеки на об'єктах будь-якої складності.
Довірте власну безпеку фахівцям, не ризикуйте життям своїх родин і рідних. Нехай монтаж сигналізації та інших систем проводять фахівці, а Ви тільки насолоджуйтеся безпекою.

Меморандум

 

На сьогоднішній день згідно даних МВС у Львові та Львівській області кожної доби скоюється понад 30 крадіжок, як з приватних помешкань громадян так і з об'єктів різних форм власності. На превеликий жаль такі дані заставляють насторожитись та задуматись кожного небайдужого громадянина, який дбає про своє майно та дорожить ним.

Як вберегти своє майно? Як правильно захистити те, що накопичувалося роками від чужих посягань? Відповідь на ці питання Вам пропонує наша фірма, що займається монтажем систем безпеки.