Довірте власну безпеку фахівцям.

Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв.

Cучасні системи відеонагляду.

Встановлення відеонагляду для різноманітних обєктів.

Не ризикуйте життям своїх родин і рідних.

Забезпечення Вашої безпеки за допомогою сучасних технологій.

Ми на варті Вашої безпеки.

Встановити сигналізацію у Львові та Області

 

Встановити сигналізацію - вимога сучасності

 

Спеціалісти нашої фірми мають великий досвід з розробки та монтажу "під ключ" усіх видів систем безпеки та комплексного захисту об'єктів з урахуванням побажань замовника. При виконанні робіт з обладнання системою охоронно-тривожної сигналізації використовується прилади, що пройшли відповідну сертифікацію та рекомендовані для організації охорони об'єктів.

Грамотне встановлення сигналізації в квартирах, приватних будинках, офісах, магазинах на підприємствах та інших об'єктах дає змогу власникам на 99,9% вберегти своє майно, а в комплексі з правильно обладнаною технічною укріпленністю Вашого об'єкту допоможе зберегти Ваше майно на усі 100%.

 Існують декілька способів встановлення охоронної сигналізації про які ми Вам коротко розповімо:

    "Локальна сигналізація"

 

Цей вид охоронної системи призначений для відлякування осіб, що проникли на Ваш об'єкт за допомогою звукового сповіщувача.

Така охоронна система складається з приймально-контрольного приладу (ПКП), акумулятора, одного або декількох датчиків та звукового сповіщувача.

Дізнатися подробиці

 

 

"Автододзвін"

 

Існують два види таких охоронних систем. Перший за допомогою GSM модуля в який вставляється SIM картка, що програмується. За допомогою такого виду охоронної системи Вам та Вашим близьким будуть приходити на мобільний телефон смс-повідомлення або здійснення фіксованого набору номера про те, що спрацювала сигналізація на Вашому об'єкті.
Складається така система з приймально-контрольного приладу (ПКП), акумулятора, одного або цілого ряду датчиків, GSM модуля, синтезатора мови та звукового сповіщувача (за бажанням).
Другий вид анологічний першому, але дані передаються не через  GSM модуль, а за допомогою підключеної в приймально-контрольний прилад (ПКП) телефонної лінії, після чого він програмується на Ваш мобільний або стаціонарний телефон та телефони Ваших близьких.

Дізнатися подробиці

 

 

Система охоронної сигналізації з підключенням на пульт охорони.

Такий вид охорони є найбільш надійним та ефективним, оскільки при надходженні сигналу "тривога" на пульт охорони - на місце події негайно виїзджає озброєний наряд. При підключенні Вашого об'єкту чи помешкання на пульт охорони існують ряд вимог щодо апаратури, що буде встановлюватися, так і до технічної документації. Фахівці нашої фірми в найкоротший час вирішать за Вас всі необхідні питання пов'язані з технічною документацією, здійснять монтаж охоронної сигналізації з урахуванням Ваших побажань та підключать Ваш об'єкт чи помешкання на пульт охорони.
Ціни на послуги залежать від типу апаратури. Вся апаратура в нас сертифікована, на яку дається гарантія 1 рік. Довірте безпеку та цілісність Вашого майна професіоналам.

Дізнатися подробиці

Оферта

 
Для Вашої безпеки та охорони майна ми можемо У Львові встановити: сигналізацію, відеокамери, відеонагляд, системи безпеки, підключити до пульта охорони.
Якщо Вам треба встановити у Львові камери нагляду, домофон, системи відеонагляду ми зробимо все це у найкоротший термін та з гарантією на виконані роботи.
Монтаж сигналізації ми проводимо не тільки у Львові а і у Львівський області.

 

Місія

 
Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв. Для втілення цієї місії команда професіоналів фірми «Захист» займається розробкою і установкою систем безпеки на об'єктах будь-якої складності.
Довірте власну безпеку фахівцям, не ризикуйте життям своїх родин і рідних. Нехай монтаж сигналізації та інших систем проводять фахівці, а Ви тільки насолоджуйтеся безпекою.

Меморандум

 

На сьогоднішній день згідно даних МВС у Львові та Львівській області кожної доби скоюється понад 30 крадіжок, як з приватних помешкань громадян так і з об'єктів різних форм власності. На превеликий жаль такі дані заставляють насторожитись та задуматись кожного небайдужого громадянина, який дбає про своє майно та дорожить ним.

Як вберегти своє майно? Як правильно захистити те, що накопичувалося роками від чужих посягань? Відповідь на ці питання Вам пропонує наша фірма, що займається монтажем систем безпеки.